Narzędzia dostępności

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: Środa, 05 października 2022 r.

Imieniny: Apolinarego, Placyda

Kontakt z nauczycielami

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl (DYREKTOR)

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Bożena Długosz - b.dlugosz@ckziuzory.pl (KIEROWNIK PNZ)


1. Błanik Sylwia - s.blanik@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Brożyna Błażej - b.brozyna@ckziuzory.pl

4. Bystricky - Siegmund Michalina - m.siegmund@ckziuzory.pl

5. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

6. Chapuła - Pulit Małgorzata - m.pulit@ckziuzory.pl

7. Czarnowska Jagoda - j.czarnowska@ckziuzory.pl

8. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

9. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

10. Dyrbuś Sylwia - s.dyrbus@ckziuzory.pl

11. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

12. Foltys Katarzyna - k.foltys@ckziuzory.pl

13. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

14. Grzegorzyca Bartosz - b.grzegorzyca@ckziuzory.pl

15. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl

16. Herrmann Witold - w.herrmann@ckziuzory.pl

17. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

18. Huk Mateusz - m.huk@ckziuzory.pl

19. Janosz Klaudia - k.janosz@ckziuzory.pl

20. Karwot Magdalena - m.karwot@ckziuzory.pl

21. Kobylanka Juliusz - j.kobylanka@ckziuzory.pl

22. Koj Małgorzata - m.koj@ckziuzory.pl

23. Krosny - Dudkiewicz Anna - a.dudkiewicz@ckziuzory.pl

24. Kubicki Grzegorz - g.kubicki@ckziuzory.pl

25. Kwiecień Dorota - d.kwiecien@ckziuzory.pl

26. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

27. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

28. Lewandowska Anna - a.lewandowska@ckziuzory.pl

29. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

30. Lisiecki Ireneusz - i.lisiecki@ckziuzory.pl

31. Marciak Grzegorz - g.marciak@ckziuzory.pl

32. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

33. Olszewska Beata - b.olszewska@ckziuzory.pl

34. Olszewski Waldemar - w.olszewski@ckziuzory.pl

35. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

36. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

37. Piątek Katarzyna - k.piatek@ckziuzory.pl

38. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

39. Podedworny Tomasz - t.podedworny@ckziuzory.pl

40. Polesiak Magdalena - m.polesiak@ckziuzory.pl

41. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

42. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

43. Skupiński Artur - a.skupinsky@ckziuzory.pl

44. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl

45. Staniec Damian - d.staniec@ckziuzory.pl

46. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl

47. Szkołda Agnieszka - a.szkolda@ckziuzory.pl

48. Szulc Stanisława - s.szulc@ckziuzory.pl

49. Szutka -Sojka Eliza - e.szutka@ckziuzory.pl

50. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

51. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

52. Tkacz - Biskupek Bożena - b.biskupek@ckziuzory.pl

53. Tumula Joanna - j.tumula@ckziuzory.pl

54. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

55. Walencik Jan - j.walencik@ckziuzory.pl

56. Wądołowski Arkadiusz - a.wadolowski@ckziuzory.pl

57. Winkler Anna - a.winkler@ckziuzory.pl

58. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

59. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

60. Zeh - Wypasek Agnieszka - a.wypasek@ckziuzory.pl

61. Zielonka Krzysztof - k.zielonka@ckziuzory.pl

62. Zięba Renata - r.zieba@ckziuzory.pl

63. Zimończyk Aleksandra - a.zimonczyk@ckziuzory.pl

64 . Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl


Polityka plików cookies | RODO | Klauzula RODO o zdalnym nauczaniu

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.

© 2013-2022 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio