Narzędzia dostępności

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: sobota, 04 lutego 2023 r.

Imieniny: Joanny, Weroniki

Kontakt z nauczycielami

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl (DYREKTOR)

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Bożena Długosz - b.dlugosz@ckziuzory.pl (KIEROWNIK PNZ)


1. Błanik Sylwia - s.blanik@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Brożyna Błażej - b.brozyna@ckziuzory.pl

4. Bystricky - Siegmund Michalina - m.siegmund@ckziuzory.pl

5. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

6. Chapuła - Pulit Małgorzata - m.pulit@ckziuzory.pl

7. Chomicka Martyna - m.chomicka@ckziuzory.pl

8. Czarnowska Jagoda - j.czarnowska@ckziuzory.pl

9. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

10. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

11. Dyrbuś Sylwia - s.dyrbus@ckziuzory.pl

12. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

13. Foltys Katarzyna - k.foltys@ckziuzory.pl

14. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

15. Grzegorzyca Bartosz - b.grzegorzyca@ckziuzory.pl

16. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl

17. Herrmann Witold - w.herrmann@ckziuzory.pl

18. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

19. Huk Mateusz - m.huk@ckziuzory.pl

20. Janosz Klaudia - k.janosz@ckziuzory.pl

21. Karwot Magdalena - m.karwot@ckziuzory.pl

22. Kobylanka Juliusz - j.kobylanka@ckziuzory.pl

23. Koj Małgorzata - m.koj@ckziuzory.pl

24. Krosny - Dudkiewicz Anna - a.dudkiewicz@ckziuzory.pl

25. Kubicki Grzegorz - g.kubicki@ckziuzory.pl

26. Kwiecień Dorota - d.kwiecien@ckziuzory.pl

27. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

28. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

29. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

30. Lisiecki Ireneusz - i.lisiecki@ckziuzory.pl

31. Maligłówka Jarosław - j.maliglowka@ckziuzory.pl

32. Marciak Grzegorz - g.marciak@ckziuzory.pl

33. Nalej Sylwia - s.nalej@ckziuzory.pl

34. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

35. Olszewska Beata - b.olszewska@ckziuzory.pl

36. Olszewski Waldemar - w.olszewski@ckziuzory.pl

37. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

38. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

39. Piątek Katarzyna - k.piatek@ckziuzory.pl

40. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

41. Podedworny Tomasz - t.podedworny@ckziuzory.pl

42. Polesiak Magdalena - m.polesiak@ckziuzory.pl

43. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

44. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

45. Skupiński Artur - a.skupinsky@ckziuzory.pl

46. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl

47. Staniec Damian - d.staniec@ckziuzory.pl

48. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl

49. Szulc Stanisława - s.szulc@ckziuzory.pl

50. Szutka -Sojka Eliza - e.szutka@ckziuzory.pl

51. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

52. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

53. Tkacz - Biskupek Bożena - b.biskupek@ckziuzory.pl

54. Tumula Joanna - j.tumula@ckziuzory.pl

55. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

56. Wądołowski Arkadiusz - a.wadolowski@ckziuzory.pl

57. Winkler Anna - a.winkler@ckziuzory.pl

58. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

59. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

60. Zaskórska Sylwia - s.zaskorska@ckziuzory.pl

61. Zeh - Wypasek Agnieszka - a.wypasek@ckziuzory.pl

62. Zielonka Krzysztof - k.zielonka@ckziuzory.pl

63. Zięba Renata - r.zieba@ckziuzory.pl

64. Zimończyk Aleksandra - a.zimonczyk@ckziuzory.pl

Polityka plików cookies | RODO | Klauzula RODO o zdalnym nauczaniu

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.

© 2013-2023 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio