Narzędzia dostępności

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: Środa, 22 maja 2024 r.

Imieniny: Heleny, Wiesława

Kontakt z nauczycielami

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl (DYREKTOR)

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Dorota Timler - d.timler@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Bożena Długosz  - b.dlugosz@ckziuzory.pl (KIEROWNIK PNZ)


  1. Bartnik - Mazur Jolanta - j.mazur@ckziuzory.pl
  2. Błanik Sylwia - s.blanik@ckziuzory.pl
  3. Bogusz Monika - m.bogusz@ckzizuory.pl
  4. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl
  5. Brożyna Błażej - b.brozyna@ckziuzory.pl
  6. Buszka Jacek - j.buszka@ckziuzuory.pl
  7. Bystricky - Siegmund Michalina - m.siegmund@ckziuzory.pl
  8. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl
  9. Chapuła - Pulit Małgorzata - m.pulit@ckziuzory.pl
  10. Chłodna Kasandra - k.chlodna@ckziuzory.pl
  11. Chmielewska Małgorzata - m.chmielewska@ckziuzory.pl
  12. Chober Beata - b.chober@ckziuzory.pl
  13. Chomicka Martyna - m.chomicka@ckziuzory.pl
  14. Cisek Adam - a.cisek@ckziuzory.pl
  15. Czarnowska Jagoda - j.czarnowska@ckziuzory.pl
  16. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl
  17. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl
  18. Foltys Katarzyna - k.foltys@ckziuzory.pl
  19. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl
  20. Grzegorzyca Bartosz - b.grzegorzyca@ckziuzory.pl
  21. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl
  22. Herrmann Witold - w.herrmann@ckziuzory.pl
  23. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl
  24. Huk Mateusz - m.huk@ckziuzory.pl
  25. Karwot Magdalena - m.karwot@ckziuzory.pl
  26. Kobylanka Juliusz - j.kobylanka@ckziuzory.pl
  27. Koj Małgorzata - m.koj@ckziuzory.pl
  28. Krosny - Dudkiewicz Anna - a.dudkiewicz@ckziuzory.pl
  29. Krusberska Sylwia - s.krusberska@ckziuzory.pl
  30. Kwaśniewska - Sobala Katarzyna - k.sobala@ckziuzory.pl
  31. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl
  32. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl
  33. Lubowiecki Dawid - d.lubowiecki@ckziuzory.pl
  34. Maligłówka Jarosław - j.maliglowka@ckziuzory.pl
  35. Marciak Grzegorz - g.marciak@ckziuzory.pl
  36. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl
  37. Olszewska Beata - b.olszewska@ckziuzory.pl
  38. Paczyńska Edyta - e.paczynska@ckziuzory.pl
  39. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl
  40. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl
  41. Papiernik Piotr - p.papiernik@ckziuzory.pl
  42. Piątek Katarzyna - k.piatek@ckziuzory.pl
  43. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl
  44. Podedworny Tomasz - t.podedworny@ckziuzory.pl
  45. Popek Danuta - d.popek@ckziuzory.pl
  46. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl
  47. Rudnicka Daria - d.rudnicka@ckziuzory.pl
  48. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl
  49. Skupiński Artur - a.skupinski@ckziuzory.pl
  50. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl
  51. Staniec Damian - d.staniec@ckziuzory.pl
  52. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl
  53. Szulc Stanisława - s.szulc@ckziuzory.pl
  54. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl
  55. Tkacz - Biskupek Bożena - b.biskupek@ckziuzory.pl
  56. Tomm - Koprowska Beata - b.koprowska@ckziuzory.pl
  57. Tumula Joanna - j.tumula@ckziuzory.pl
  58. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl
  59. Wądołowski Arkadiusz - a.wadolowski@ckziuzory.pl
  60. Winkler Anna - a.winkler@ckziuzory.pl
  61. Wiraszka Szymon - s.wiraszka@ckziuzory.pl
  62. Wojtas Iwona - i.wojtas@ckziuzory.pl
  63. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl
  64. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl
  65. Zaskórska Sylwia - s.zaskorska@ckziuzory.pl
  66. Ziaja - Kawka Maria - m.kawka@ckziuzory.pl
  67. Zielonka Krzysztof - k.zielonka@ckziuzory.pl
  68. Zięba Renata - r.zieba@ckziuzory.pl
  69. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

Polityka plików cookies | RODO | Klauzula RODO o zdalnym nauczaniu

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.

© 2013-2024 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio