Narzędzia dostępności

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Imieniny: Agnieszki, Czesława

Godzina Dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI to czas, w którym nauczyciele realizują konsultacje przeznaczone dla uczniów lub rodziców.

Zapraszamy.

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

GODZINA DOSTĘPNOŚCI

ZMIANY

Bartnik - Mazur Jolanta

środa: 16:30 - 17:30  

Błanik Sylwia

piątek: 14:50 - 15:50

 

Bogusz Monika

wtorek: 16:30 - 17:30  

Bosak Bogdan

poniedziałek: 17:15 - 17:45  

Brożyna Błażej

środa: 18:05 - 19:05

 

Buszka Jacek

sobota: 08:00 - 09:00                   (raz w miesiącu)  

Bystricky - Siegmund Michalina

poniedziałek: 08:15 - 08:45      środa: 11:30 - 12:00

 

Cebula Jolanta

czwartek: 18:00 - 19:00  

Chapuła- Pulit Małgorzata

czwartek: 16:15 - 17:15

 

Chłodna Kasandra

środa: 16:25 - 17:25  

Chmielewska Małgorzata

środa: 15:35 - 16:05            czwartek: 15:35 - 16:05

 

Chober Beata

środa: 08:00 - 09:00  

Chomicka Martyna

poniedziałek: 18:05 - 19:05  

Cisek Adam

poniedziałek: 16:30 - 17:00     piątek: 15:40 - 16:10

 

Czarnowska Jagoda

poniedziałek: 06:40 - 07:10    wtorek: 06:40 - 07:10

 

Długosz Bożena

czwartek: 17:00 - 18:00

 

Druch Ewa

poniedziałek: 18:00 - 19:00

 

Dźwięga Iwona

piątek: 14:50 - 15:50

 

Foltys Katarzyna

czwartek: 17:15 - 18:15               (co  drugi tydzień)

 

Gorzawska Agnieszka

wtorek: 17:20 - 17:50          czwartek: 06:30 - 07:00

 

Grzegorzyca Bartosz

poniedziałek: 17:00 - 18:00  

Hajdecka Barbara

piątek: 14:50 - 15:50  

Herrmann Witold

wtorek: 18:05 - 18:35                środa: 18:05 - 18:35

 

Hołownia Monika

czwartek: 07:00 - 08:00

 

Huk Mateusz

poniedziałek: 17:20 - 18:20           (co drugi tydzień)  

Karwot Magdalena

poniedziałek: 15:40 - 16:40

 

Kobylanka Juliusz

poniedziałek: 18:55 - 19:55

 

Koj Małgorzata 

wtorek: 06:40 - 07:10              czwartek: 08:15  - 08:45

 

Krosny - Dudkiewicz Anna

czwartek: 14:50 - 15:50  

Krusberska Sylwia

poniedziałek: 07:00 - 08:00               (co drugi tydzień)  

Kuźnik Beata

poniedziałek: 17:00 - 18:00


 

Lejta Damian

czwartek: 15:30 - 16:30

 

Lubowiecki Dawid

poniedziałek: 16:30 - 17:00 czwartek: 16:30 - 17:00

 

Maligłówka Jarosław

piątek: 15:35 - 16:35  

Marciak Grzegorz

czwartek: 06:30 - 07:00           piątek: 14:00 - 14:30

 

Niedobecka Agnieszka

środa: 17:00 - 18:00  

Nocuń Marzena

czwartek: 18:05 - 19:05

 

Olszewska Beata

poniedziałek: 07:00 - 08.00  

Paczyńska Edyta

wtorek: 18:30 - 19:30             (ostatni wtorek miesiąca)  

Pajor Justyna

piątek: 14:45 - 15:45

 

Pala Piotr

czwartek: 06:40 - 07:10             piątek:  06:40 - 07:10

 

Papiernik Piotr

poniedziałek: 07:45 - 08:45  

Piątek Katarzyna

wtorek: 17:15 - 17:45             piątek:  07:30 - 08:00

 

Pichnar Grzegorz

poniedziałek: 14:00 - 14:30 oraz 18:05 - 18:35

 

Podedworny Tomasz

poniedziałek: 15:35 - 16:35

 

Popek Danuta

czwartek: 15:35 - 16:35  

Rojek Adam

poniedziałek: 07:30 - 08:00     piątek: 07:30 - 08:00

 

Rudnicka Daria

środa: 09:00 - 09:30                piątek: 14:45 - 15:15

 

Sieńkowska Adriana

wtorek: 15:35 - 16:05               środa: 16:25 - 16:55

 

Skupiński Artur

czwartek: 06:30 - 07:30

 

Sobik Danuta

poniedziałek: 06:40 - 07:10  

Szestak Katarzyna

środa: 18:05 - 19:05

 

Szulc Stanisława

wtorek: 06:40 - 07:10   

Szwamberg Agnieszka

poniedziałek: 14:50 - 15:20 czwartek: 18:10 - 18:40

 

Timler Dorota

piątek: 14:45 - 15:45

 

Tkacz-Biskupek Bożena

czwartek: 17:15 - 18:15

 

Tomm - Koprowska Beata

poniedziałek: 17:15 - 17:45  czwartek: 17:15 - 17:45

 

Tumula Joanna

piątek: 14:50 - 15:50

 

Urbańczyk-Maziarek Barbara

wtorek: 16:25 - 17:25

 

Wądołowski Arkadiusz

poniedziałek: 16:30 - 17:30

 

Wieczorek Renata

wtorek: 17:00 - 18:00

 

Wiraszka Szymon

piątek: 14:50 - 15:50  

Wojtas Iwona

środa: 07:00 - 08:00  

Wronka Katarzyna

wtorek: 16:25 - 16:55               środa: 08:15 - 08:45

 
Wyrozumski Bartłomiej

środa: 06:40 - 07:10                piątek: 06:40- 07:10

 

Ziaja - Kawka Maria

poniedziałek: 15:35 - 16:05      środa: 17:15 - 17:45

 

Zielonka Krzysztof

środa: 09:35 - 10:35  

Zięba Renata 

czwartek: 16:30 - 17:30

 
Żydek Iwona

poniedziałek: 11:30 - 12:00   czwartek: 18:05 - 18:35

 

 

                                                                                                             

Polityka plików cookies | RODO | Klauzula RODO o zdalnym nauczaniu

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.

© 2013-2024 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio