Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Imieniny: Marii, Marzeny

Szkolny Turniej Badmintona

Szkolny Turniej Badmintona - powiększ zdjęcie

Mamy szkolnego mistrza

W dniu 28.11.2019 r. odbył się w naszej szkole pierwszy Turniej Badmintona w kategorii dziewcząt i chłopców. Do turnieju po wstępnych kwalifikacjach dostało się 16 osób (8 dziewcząt i 8 chłopców). Turniej został rozegrany systemem pucharowym. Ciekawe losowanie par sprawiło wiele ciekawych pojedynków oraz wyrównanych spotkań. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Aleksandra Czułowska z 1bTg, która po emocjonującym finale pokonała Martę Rosołowską z 4bT. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła Adrianna Wojtkowska 4aT pokonując Martę Ogonowską z 4bT. W kategorii chłopców emocji również co niemiara. Dobre widowisko i wysoki poziom prezentowało większość uczestników. W finale meldują się Szymon Doleżyk z 1d oraz Jakub Bugaj z 1bTg -  jak się później okazało zwycięzca turnieju. W małym finale Jakub Paszek pokonuje Daniela Cegiełkę, oboje z klasy 1d.Podziękowania dla osób pomagających w przeprowadzeniu turnieju: Staniek Patryk (1dg) i Trześniewski Konrad (1dg). Wszystkim uczestnikom i kibicom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok. Organizatorami turieju byli panowie: Bartłomiej Wyrozumski i Grzegorz Marciak.

Opracowanie: Grzegorz Marciak

Dodała: B.U.-M.

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.